SELANİK-METEORA-KAVALA TURU

SELANİK METEORA

24.05.2018 - 27.05.2018

139.00 €

1.   GÜN PERŞEMBE AKŞAMI: İstanbul –  İskeçe –  Meteora

Akşam saat 19:00’da belirlenen noktalardan hareketle, vereceğimiz molaların ardından İpsala üzerinden Cuma sabah saatlerinde Yunanistan’a varış.

2.   GÜN CUMA: Meteora - Selanik

Kahvaltı için İskeçe’de serbest zamanın ardından saat 10:00 gibi Selanik Meteora’ya varıyoruz. Doğa harikası olan bu oluşumları gördükten sonra serbest yemek molamızın ardından Selanik’e hareket ediyoruz. Saat 18:00 gibi Selanik’e varış, otele yerleşme, geceleme.

3.   GÜN CUMARTESİ:  Selanik

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Selanik turumuza başlıyoruz. Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Selanik’in en büyük kilisesi olan Ayios Dimitrios Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey Camii, Aristotelous ve Eleftherios meydanları görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ediyoruz. Otele dönüş, geceleme.

4. GÜN PAZAR: Selanik - Kavala - Porto Lagos - İstanbul

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Kavala’ya hareket. Yaklaşık 2-3 saatlik yolculuk sonrası Kavala’ya varış ve panaromik şehir turunda; Su kemerleri, Liman, Kale, Eski Pargalı İbrahim Paşa Camii (Panagia), Kavalalı Mehmet Ali Paşa İmarethanesi ve heykelinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman. Kavala turumuzun ardından İskeçe şehrini panoramik olarak geçip, Porto Lagos Ayios Nikolaos Manastırı ziyaretinden sonra, İpsala’ya doğru yola çıkıyoruz. Yunan free shopunda alışveriş imkanı. pasaport ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk. Tekirdağ güzergahında köfte molası sonrası akşam geç saatlerde İstanbul’a varış.
 Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Lux araçlar ile İstanbul - Kavala - İstanbul hattında ulaşım

CAPSIS HOTEL 4* (MERKEZ) 2 gece oda + kahvaltı konaklama

Profesyonel rehberlik hizmeti

2018 yılında Yunanistan'da alınan oda / gecelik başına vergi (3 €)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Vize işlemleri ve vize harç bedeli

Öğle ve akşam yemekleri

Müze ve ören yerleri için giriş ücretleriKredi Kartı

Banka Havalesi

Nakit

Mail Order