ESKİŞEHİR TURU

ESKİŞEHİR

1.  GÜN CUMARTESİ: Sabah saat 05:00'te İstanbul'da belirlenen buluşma noktalarından hareketle turumuza başlıyoruz. 328 km.lik yolculuk esnasında gerekli molalar verildikten sonra saat 10:30 civarı Türkiye'nin en güzel ve en Avrupai şehirlerinden biri olan Eskişehir'e ulaşıyoruz. İlk durağımız Eskişehir'in en güzel ve en eski semtlerinden biri olan tarihi Odunpazarı bölgesi olacak. Tarihi Odunpazarı evleri, Kurşunlu Camii ve Külliyesi, Lületaşı Müzesi, Cam Sanatları Müzesi, Balmumu Müzesi, Atlıhan El Sanatları Çarşısı sizleri büyüleyecek. Öğleden sonra, yemek molası verildikten sonra Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı’nda serbest zaman vereceğiz. Orada mutlaka Masal Şatosunu, Korsan Gemisini, Sabancı Uzay Evi ve Hayvanat Bahçesini görüp gezmenizi tavsiye ederiz. Akşam saatlerinde otelimize giriş. Geceleme.

2.  GÜN PAZAR: Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısından sonra, bavullarımızla birlikte otelden ayrılıyoruz. Eskişehir Arkeoloji Müzesi ve TCDD Müzesini gezdikten sonra İstanbul'a doğru hareket ediyoruz. Yol üstünde gerekli molaları verdikten sonra akşam 20:00 civarında İstanbul'a varış.

 

Önemli Hatırlatma: 16 kişi yeter sayısına ulaşmayan turlarda fiyat revizyonu gerçekleşebilir.Ücrete Dahil Olan Hizmetler 

3* otelde 1 gece konaklama

 Sabah Kahvaltısı ve akşam yemeği

Özel otobüs ile İstanbul - Eskişehir - İstanbul hattında ulaşım

Programa bağlı olarak araç hizmeti

Profesyonel rehberlik hizmeti

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Tur boyunca alınacak öğle yemekleri

Akşam yemeklerinde istenilen içeçekler

Müze ve ören yerleri için giriş ücretleriKredi Kartı

Banka Havalesi

Nakit

Mail Order